Fantastic Inn Warsaw - CH5

5/7 Chmielna

Wybierz swój pokój

Loading icon
StayTick

Zasady obiektu

Zasady zameldowania

Najwcześniejsza godzina zameldowania 13:00 ~ północ

Najpóźniejsza godzina wymeldowania 12:00

Uwaga: Zasady zameldowania różnią się w zależności od obiektu. Sprawdź je dokładnie przed rezerwacją. Gość odpowiedzialny za zameldowanie musi mieć ukończone 18 lat

O tym obiekcie

With a stay at Fantastic Inn Warsaw - CH5, you'll be centrally located in Warsaw, within a 10-minute drive of Old Town Square and Old Town Market Place. This apartment is 0.4 mi (0.6 km) from Vitkac and 0.5 mi (0.7 km) from Royal Casino w Hotelu Mercure Warszawa Grand.

In Warsaw (Centrum) Featured amenities include microwave in a common area and refrigerator in a common area.

Pokoje

Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms have showers and hair dryers. Conveniences include desks and irons/ironing boards.

Co w pobliżu
  • Nowy Swiat Street0.2 km
  • Palm Tree0.3 km
  • Vitkac0.4 km
  • The National Museum in Warsaw0.5 km
  • Warsaw Stock Exchange0.6 km
  • Royal Casino w Hotelu Mercure Warszawa Grand0.7 km
  • Copernicus Monument0.7 km
  • Fryderyk Chopin Museum0.7 km

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się Fantastic Inn Warsaw - CH5?
Fantastic Inn Warsaw - CH5 znajduje się przy 5/7 Chmielna.
Co oferuje Fantastic Inn Warsaw - CH5?
Wśród udogodnień: Shared microwave, Shared refrigerator, Casino nearby, Wheelchair accessible – no, No accessible shuttle, Smoke-free property.
Czy mogę anulować rezerwację bezpłatnie?
Wiele ofert obejmuje bezpłatne anulowanie — zobaczysz to oznaczone przy każdej opcji przed rezerwacją.